Ana sayfa Hayvan Dostu Jack’s Dog Cafe

Jack’s Dog Cafe

yazan Melis Büyükerk

Anadolu yakasında Coco ve Sophie ile gidecek bir yer bulmak beni hep çok zorluyordu. En sonunda, bir süredir duyduğum ve çok merak ettiğim Jack’s Dog Cafe’ye gitme fırsatı buldum ve çok sevdim!

Çavlan Hanım köpeklerinizle gelip rahat rahat oturabileceğiniz, kahve içip tatlı yiyebileceğiniz, bütün bunları yaparken köpeğinizin birini rahatsız edip etmediğini düşünmeyeceğiniz ve dilerseniz köpeğiniz için alışveriş yapabileceğiniz tatlı mı tatlı bir yer yaratmış. Burada köpekleriniz için tasma, kıyafet, oyuncak, ödül maması, şampuan gibi bir sürü ürün de bulabilirsiniz.

Kendisiyle biraz sohbet ettik, o da Jack ile istediği gibi gezemediğinden şikayetçi olduğu için sonunda böyle bir yer açmaya karar vermiş. “Köpeğinden ayrılmak istemeyen kahve severlerin buluşma yeri” olması hayaliyle Jack’s Dog Cafe’yi yaratmış. Bu arada kafe, köpekler için olduğu kadar insanlar için de çok rahat olmuş bence.

Coco ve Sophie, köpekler için olan cupcake’ten paylaştılar ve çok memnun kaldılar, biz de cheesecake paylaştık. O da gayet lezzetliydi.

Kafenin diğer sahibi Jack de çok misafirperver, herkesle teker teker ilgileniyor (yani en azından bizimle ilgilendi :)). Diğer çocuklar da çok tatlıydı, Coco (kendini insan zannettiği için) bizimle masada otursa da, Sophie diğer köpeklerle oynadı. Benim için onların rahat etmesi çok önemli, dolayısıyla buradan çok keyif aldım.

Jack’s Dog Cafe, Salı günleri hariç her gün saat 10:00 ile 23:00 arasında açık.

Instagram: @cafejacksdog

Adres: Suadiye Mahallesi, Kitapçı Sk  No: 3/B , 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye (Marmaray Suadiye istasyonunun yanında)

İlginizi Çekebilir

1 comment

İstanbul: Hayvan Dostu Mekanlar II - Smile and Travel 10/03/2020 - 16:28

[…] ilgili daha fazla bilgi için Jack’s Dog Cafe yazıma […]

Cevapla

Bir Cevap Yazın