Ana sayfa Hayvan Dostu Bonny’nin Hikayesi

Bonny’nin Hikayesi

yazan Melis Büyükerk

Bugün sizlere @mlsclg ile Bonny’nin tanışma hikayesinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle hikayelerini buradan paylaştıkları için Melis Hanım ve Bonny’e çok teşekkür ederim 🙂 Mutlu sonlu bir hikayeye hazır mısınız?

“Bonnito’nun benden önce başka bir sahibi vardı, ilan açmıştı ve ben onca zamandır köpek sahiplenmek için arayıştaydım. Fakat Bonny’i görünce kalbimde çok farklı bir his oluştu, kalbim pırpır etti resmen! Sahiplenmek için iletişime geçtim, şartları kabul ettiğimi ve çok heyecanlı olduğumu da belirttim. Haber vereceklerini söylediler ama daha sonra geri dönüş yapılmadı. Sonrasında ilan güncellendi ve “Sahiplenildi” yazısını gördüm.

Çok ama çok üzülmüştüm gerçekten, bir yandan da ondan haberdar olmak için Instagram’dan sahibini takip etmiştim. Mesaj attım, “sahiplendirmişsiniz, kendi adıma çok üzüldüm ama onun için çok sevindim, umarım çok güzel bir yuvası olur “dedim. Ama gerçekten çok çok üzülmüştüm… Sonra paylaşımlarını gördüm, bana mesaj attı, sahiplendiremedim ondan kopamadım diye. Ben de sağlık olsun demiştim. Uzun bir zaman sonra Bonny’nin kaybolduğu paylaşımını yaptı, görür görmez çok kötü oldum, ilanını paylaştım.

Şöyle de bir durum olmuş: Eski sahibinin kardeşi Bonny’i yürüyüşe çıkarmış, parkta da bir Pitbull Bonny’i kovalamış, o olaydan sonra kaybolmuş. Yaklaşık 16-17 saat kayıpmış. Ertesi gün sahibi bana mesaj attı, Bonny bulundu diye. Öğrendim ki, yakınlarındaki bir barınağa götürmüşler… Her neyse bulunduktan sonra Bonny’i bana sahiplendirmek istediğini söyledi. Çünkü, ilanı ilk gördüğüm andan bu olayın gerçekleşmesine dek hep Bonny’i sordum kendisine.

Gerçekten çok ama çok farklı bir his oluşmuştu onu ilk gördüğüm andan beri ♥️ Bana sahiplendirmeye karar verdikten sonra buluştuk, sözleşme imzaladık. Bonibonum o zaman 5 aylıktı, kıpır kıpırdı.

Eski sahibi Bonny’i bana bırakıp gittiğinde Bonny çok ama çok üzülmüştü, o anını hiç unutamıyorum. Kucağıma aldığımda çok kötü olmuştu miniğim, kıyamam…

Önceki sahibi havlama sorunu olduğu için sahiplendirmek istemiş sonra vazgeçmiş, verememiş. Bahsettiğim kaçma olayı olunca tekrar sahiplendirme kararı almış.

İki senedir bende Bonnitom ve her an için iyi ki diyorum, iyi ki hayatımızda! Soldaki Pulsar ailemle birlikte baktığımız köpeğimiz, şimdi 4 yaşında. O benim ilk göz ağrımdı ama Bonny şahsi olarak baktığım ilk çocuğum. Ve hayatıma binlerceee güzellik kattı… Bu fotoğrafta da ikisinin aynı pozu vermesi çok hoşuma gitmişti…”

#satınalmasahiplen

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın