Ana sayfa Hayvan Dostu Patipalas

Patipalas

yazan Melis Büyükerk

Burası çok tatlı bir anne-kızın kurduğu köpek ve kedileriniz için sosyalleşebilecekleri, keyifle konaklayabilecekleri bir otel. Burada genellikle küçük ve büyük ırk köpekler birbirlerinden ayrı tutuluyor, dolayısıyla köpeğiniz kendi boyutlarındaki köpeklerle sosyalleşme imkanı buluyor. Egzersiz yapmak ve oyun oynamak için bahçeye çıkıyorlar. Oyun saatleri, dinlenme saatleri, mama saatler, hepsi önceden ayarlanmış. Bu arada eğer köpeğiniz bir başkasıyla anlaşamayacak olursa hemen ayrılıp egzersiz/oyun saatleri ona göre düzenleniyor.

Akşam ise büyük bölmelerde veya evin içerisinde bulunan 6 odadan birinde yatıyorlar. Bu köpeğinizin isteğine ve ihtiyacına göre belirleniyor. Mama otel tarafından karşılanıyor ancak köpeğinizin veya kedinizin özel bir durumu olması halinde mamayı sizin sağlamanız gerekiyor.

Kediler için ise, ayrıca onların rahat edebileceği bir oda hazırlanmış. Burada köpek ve kedileriniz için bakım ve veteriner hizmetleri de sağlanmaktadır.

Instagram: @pati_palas

Telefon: 0533 618 01 11

Adres: Tarabya, Sümer Korusu Jale Sokak No: 2 Sarıyer, İstanbul

İlginizi Çekebilir

1 comment

Evcil Hayvanlarınızı Güvenle Bırakabileceğiniz Bir Otel: Patipalas - Smile and Travel 15/05/2020 - 10:17

[…] ben çok önceden siteye yazmıştım (buradan bakabilirsiniz), ama çocukları defalarca yollayıp mutlu geri alınca detaylıca tekrar yazmak […]

Cevapla

Bir Cevap Yazın