Ana sayfa Öz Şefkatin Gücü: Duygusal Dayanıklılık

Öz Şefkatin Gücü: Duygusal Dayanıklılık

yazan Berfin Çoban

Öz Şefkatin Gücü: Duygusal Dayanıklılık

7 7 people viewed this event.
20 TL
Ücretli

Duygusal dayanıklılık, karşılaştığımız zor durumlarda yolumuzu bulmamızı ve değişen şartlara uyum sağlamamızı kolaylaştıran, duygusal iyilik halimiz için hayati önem taşıyan bir beceridir.

Geçtiğimiz sene boyunca her birimiz yaşanan zorluklardan payımızı aldık. Pandemi, işimizin ve özel yaşamımızın çeşitli konularında duygusal dayanıklılığımızı sıkı bir testten geçirdi. Pek çok araştırma, dayanıklılığın artırılması için özşefkatin geliştirilmesi gerektiğine işaret ediyor. Ne mutlu ki duygusal dayanıklılık da özşefkat de, öğrenilebilecek beceriler.

Walk of Life kapsamındaki bu etkinlikte, konu anlatımı, meditasyon ve deneyimsel alıştırmalar içeren bu üç saatlik atölye çalışmasıyla özşefkati günlük yaşamınıza dahil etmek ve böylelikle duygusal dayanıklılığımızı kuvvetlendirebilmeniz için pratik beceriler kazanacaksınız. Bu atölye, aktif olarak görev yapan ruh sağlığı profesyonellerinin yanı sıra genel izleyici kitlesi için de uygundur.

Kontenjan sınırlıdır.

Ücret: 20 TL
Hizmet bedeli ve tercüman ücreti düşüldükten sonra gelirin tamamı bir yardım derneğine bağışlanacaktır. Dernekler bu konuda hassas oldukları için bağış yapılmadan önce isimlerinin telaffuz edilmesini istemiyorlar.

• Etkinlik boyunca İngilizce-Türkçe-İngilizce simültane tercüme yapılacaktır.⁣

• Etkinlik Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir.⁣

• Biletler satışa, 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 15.00’te çıkacaktır. Lütfen aynı email adresiyle birden fazla bilet almayın.

• Kayıt yaptıranlara eğitimden bir gün önce bilgi e-maili ve bağlantı linki yollanacaktır.⁣

• Eğitime katılan herkese katılım belgesi verilecektir. Bu eğitimin kaydı daha sonra paylaşılmayacaktır.

 

Tarih - Saat

11-5-2021 @ 19:00 -
11-5-2021 @ 22:00
 

Konum

Online Etkinlik
 

Event Types

 

Etkinlik Kategorisi

Paylaşın!